Ateliér

ateliér

Můj dlouhodobý sen se začína stávat skutečností a já si to neskutečně užívám, ikdyž to bylo a je náročné, ale SNY se mají plnit!

Otázky a odpovědi

1. Jak tě napadlo začít budovat ateliér. Povíš nám svůj příběh? 

Byl chladný den, od rána pršelo a já tak začala přemýšlet..ten den jsem měla náladu na focení, fotky v dešti jsou skvělé a já miluju déšť, ale kdo by do toho šel a takhle narychlo?

Tak jsem tu myšlenku rychle vypustila a šla radši za mojí mamkou do práce, která mi vždy zvedne náladu. U mamky v obchodě jsou veliké prostory, které již nikdo nevyužívá a najednou mě to trklo. Začala jsem si prohlížet místnost a hned jsem si řekla ATELIÉR. 

Ten den jsem místnost začala vyklízet, jelikož byla plná věcí ještě po strejdovi, který tam měl cca před osmi lety hodinářství. Takže si to dokážete představit, všude hodinky, nástroje, jehly a kdoví co ještě. 

Zabralo mi to celý den, ale byla jsem do toho tak zapálená a hned další den jsem šla do obchodu pro bílou barvu a pustila se do natírání šedivých stěn.

Potom začalo vysávání zdí a všeho kolem.

Za další týden jsem vyndala ze zdí všechny hřebíky, na kterých předtím vyseli hodiny. ( že jich nebylo málo) a šla pro sádru, kterou jsem potom použila na zadělání děr a prasklin.

O další dva dny později jsem koupila bílou barvu a natřela zdi na bílo. Ve středu jsem dávala druhou vrstvu, uklidila barvu, vytřela podlahu a téhož dne narychlo jela pro nové závěsy a koupila křeslo, které jsme s mamkou následně složili.

V procesu je koupě lina a položení, se kterým mi bude pomáhat můj přítel a nejspíš budeme hledat návod na youtube, jelikož s tím ani jeden z nás nemá zkušenost, takže je to výzva, jako tenhle celý projekt.

Těším se na další části mého projektu. Miluju na tom, jak to kvete a postupně se to rozrůstá.

Věřím, že na tom bude vidět mé úsilí, které jsem tomu věnovala. 
P.S. děkuji mamince za pomoc a za to, že zvládala mé výbuchy vzteku, ze kterých byli v zápětí záchvaty smíchu a nezapomenutelné taneční kreace, například s válečkem na barvu.


2. Kdy ho budeme moct navštívit?

Stále je zde dost práce, která je potřeba udělat, ale troufnu si říct, že během prázdnin by to mohlo být reálné.

3. Kde se tvůj ateliér nacházi?

Ateliér se nachází na adrese Husovo nám. 26, Polná 588 13. Na mých stránkách a instagramu určitě bude oznámení, kdy bude oficiálně v provozu.


Pokud máte zájem o focení v ateliéru, tak mi prosím napište, o co konkrétně máte zájem a domluvíme se na podrobnostech. Na mých stránkách se dozvíte všechny potřebné informace a nebo mě stačí kontaktovat na mém instagramu, facebooku, nebo telefonním čísle. Děkuji.


Počáteční úpravy
Počáteční úpravy